Tijdsschema

Tijdsschema Fysieke Lessen

Het basisschema vertrekt van de volgende logische onderverdeling over de academische kalender.

week 1	[T] Introduction        
week 2	[T] Project Management  	[P] Project Management
week 3	[T] Requirements                [P] Requirements
week 4	[T] Domain Models               [P] Domain Models
week 5	[T] Testing                     [P] Testing
week 6	[T] Design by Contract          [P] Design by Contract
week 7	[T] Formal Specifications       [P] Formal Specifications (I)
week 8	[T] Software Architecture       [P] Formal Specifications (II)
week 9	[T] Quality Control             [P] Software Architectuur
week 10	[T] Software Metrics            [P] Quality Control
week 11	[T] Refactoring                 [P] Metrics
week 12	[T] Conclusion	                [P] Refactoring

Maar ... Vakanties e.d. zorgen er echter voor dat deze logische opbouw in de praktijk doorbroken kan worden. Hieronder het schema zoals we het dit jaar zullen uitrollen. Het schema is vatbaar voor wijzigingen. Het werd laatst aangepast op dinsdag 27 september 2021.

week 1 Tue 27-Sep [T] Introduction Mon 26-Sep -- geen oefeningen
week 2 Tue 04-Oct

[T] Project Management
(deze les zal pas om 11u beginnen)

Mon 03-Oct -- geen oefeningen
week 3 Tue 11-Oct [T] Requirements Mon 10-Oct [P] Project Management
week 4 Tue 18-Oct [T] Domain Models Mon 17-Oct [P] Requirements
week 5 Tue 25-Oct [T] Testing Mon 24-Oct [P] Domain Models
week 6 Tue 01-Nov -- geen les (vakantie) Mon 31-Oct -- geen les (vakantie)
      Fri 04-Nov -- reserve
week 7 Tue 08-Nov [T] Design by Contract Mon 07-Nov [P] Testing
week 8 Tue 15-Nov [T] Formal Specifications Mon 14-Nov [P] Design by Contract
  Wed 16-Nov -- reserve Fri 18-Nov -- reserve
week 9 Tue 22-Nov [T] Software Architecture Mon 21-Nov [P] Formal Specifications (I) en (II)
      Fri 25-Nov -- reserve
week 10 Tue 29-Nov [T] Quality Control Mon 28-Nov [P] Software Architecture
  Wed 30-Nov -- reserve Fri 02-Dec -- reserve
week 11 Tue 06-Dec [T] Software Metrics Mon 05-Dec [P] Quality Control
      Fri 09-Dec -- reserve
week 12 Tue 13-Dec [T] Refactoring Mon 12-Dec [P] Software Metrics
  Wed 14-Dec -- reserve    
week 13 Tue 20-Dec [T] Conclusion Mon 19-Dec [P] Refactoring

Planning Examen

Schriftelijk Examen

  • xxx januari 2022
  • Verzamelen om 13u20 vóór het lokaal (xxx), we gaan gezamenlijk binnen.
  • Examen begint om 13u30 - afgeven om 16u30.
    • Voor het schriftelijk examen mag een rekenmachine gebruikt worden, die je zelf dient mee te brengen ! (geen smart-phones, tablet of andere internet verbinding).
    • Je brengt zelf blanco kladpapier en schrijfgerief mee.

Mondeling Examen

  • Woensdag 2 en Donderdag 3 februari 2022 - Lokaal CMI G106b (bureau Prof. Serge Demeyer)
XXX, x februari 2023		
09:30	09:50	xxx
09:50	10:10	xxx
10:10	10:30	xxx
10:30	10:50	xxx
	 -- pauze	
11:00	11:20	xxx
11:20	11:40	xxx
11:40	12:00	xxx
12:00	12:20	xxx
	 -- pauze	
13:30	13:50	xxx
13:50	14:10	xxx
14:10	14:30	xxx
14:30	14:50	xxx
	 -- pauze	
15:00	15:20	xxx
15:20	15:40	xxx
15:40	16:00	xxx
16:00	16:20	xxx
Uitgeschreven
 -  xxx