Hieronder vind je de planning voor de finale projectverdediging (1ste zittijd). Zorg dat je een 20 minuten op voorhand aanwezig bent zodat je tijd genoeg hebt om je systeem klaar te zetten op de computers. Af en toe lopen we ook voor op schema, dus als je op tijd bent kom je soms vroeger aan de beurt!
Dinsdag 25 juni 2024
Groep | Naam 1 | Naam 2 | Naam 3 | Begin | Einde |
Groep 011 | Aerts Vico | Wolters Joppe | Hertoghs Cain | 10:00 | 10:30 |
Groep 002 | Van Lier Lars | Carp Alexander | Lauvrys Viki | 10:15 | 10:45 |
Groep 003 | Enayat Sabawoon | Ammar Lokmane | Awuah Samuel | 10:30 | 11:00 |
(Pauze) | / | / | / | 10:45 | 11:15 |
Groep 009 | De Schepper Lucas | De Wilde Tom | Calberson Mauro | 11:00 | 11:30 |
Groep 010 | De Herdt Mathis | Mennes Toon | Murat Emir | 11:15 | 11:45 |
Groep 001 | Hellemans Daan | Ayoub Joe | 11:30 | 12:00 | |
(Pauze) | / | / | / | (middag) | (middag) |
Groep 013 | Tourlemain Inació | Heraly Maxim | Snelders Cédric | 13:30 | 14:00 |
Groep 015 | Ophalfens Manasseh | Özhan Yilmaz | / | 13:45 | 14:15 |
Groep 017 | Singh Karanjot | Gurey Abdirahman | / | 14:00 | 14:30 |
Groep 018 | D'Archambeau Thomas | Castillo Jandayan Jasmine | Standaert Tim | 14:15 | 14:45 |
(Pauze) | / | / | / | 14:30 | 15:00 |
Groep 012 | van Engelen Dara | Verleysen Joachim | Lauwers Thomas | 14:45 | 15:15 |
Groep 024 | Blanco Soliman | Ahale Oubayy | Vosidov Komronjon | 15:00 | 15:30 |
Groep 008 | Castillo Jandayan Justine | To Caitlin | Achernan Mayssa | 15:15 | 15:45 |
Woensdag 26 juni 2024
Groep | Naam 1 | Naam 2 | Naam 3 | Begin | Einde |
Groep 020 | Goossens Igor | Peeters Arno | Carrilho Brahim | 10:00 | 10:30 |
Groep 021 | De Block Yarne | Kamara Jahson | Avermaete Joppe | 10:15 | 10:45 |
Groep 023 | Moin Muaz | Jacobs Jelle | / | 10:30 | 11:00 |
(Pauze) | / | / | / | 10:45 | 11:15 |
Groep 026 | Van Heyste Jasper | Zjdanov Kyrill | Adams Jens | 11:00 | 11:30 |
Groep 030 | Pauwels Jens | Breëns Roan | Lakchi Jamie | 11:15 | 11:45 |
Groep 035 | Wuyts Ruben | Daenekindt Jappe | / | 11:30 | 12:00 |
(Pauze) | / | / | / | (middag) | (middag) |
Groep 036 | Van Baelen Rune | Philibert Robbe | / | 13:30 | 14:00 |
Groep 041 | Cuypers Rubin | Biermans Lars | van der Kaaij de Sousa Sebastiaan | 13:45 | 14:15 |
Groep 048 | Van den Nieuwenhuizen Matteo | Van den Nieuwenhuizen Nathan | Wouters Marlon | 14:00 | 14:30 |
Groep 040 | Livchits Michael | Lorek Jeremi | Hoang Minh | 14:15 | 14:45 |
(Pauze) | / | / | / | 14:30 | 15:00 |
Groep 005 | Göker Döne | Frroku Ardisa | Konde Joyce | 14:45 | 15:15 |
Groep 025 | Boustta Adam | Masudi Siongele Noah | Vandoorne-Feys Isaac | 15:00 | 15:30 |
Groep 014 | Stepanajtjs Richard | 15:15 | 15:45 |